MEIE VEEBIPOOD ON AVATUD ! OSTA MEIE TOOTEID OTSE VEEBIST pood.tuuljakodu.ee !

Soojustusvill

Pakume Eestis toodetud spetsiaalset tihendus/soojustus villa palkmajadele, element ja moodulmajadele.

Vill on toodetud sünteetilisest kiust, põhiliselt mittemärguvast polüestrist, mis on elastne ja soe. Pakume villa erinevates paksustes, mis võimaldab seda kasutada väga täpselt töödeldud höövelpalgi korral ja ka käsitsi varatud palgist maja ehitamisel. Meie villad on laos suurtes rullides, kliendile lõikame vastavalt tema soovile vajaliku laiuse.

1980 loodi USA-s polyester ja polyproyleen ehk polypropeen kiust gore-tex tüüpi spetsiaalsed materjalid, mittemärguvad, soojad ja niiskust väljapoole juhtivad. Samad omadused on ka meie soojustusvilladel, tihedamalt kokkusurutuna ei ima nad vett ja ei märgu, kuid lasevad niiskusel vabalt liikuda. Kiud ise on seest õõnsad ja parima väliskujuga, et haakuda tihedaks, elastseks ja soojapidavaks vaibaks. Kõige sõbralikumad kiud inimesele, kasutab nii toiduainete- kui meditsiinitööstus. Paljud kodutekstiilid, rõivad ja eriti sporditekstiilid on valmistatud polypropeeni ja polyestri kiududest. Ka meie tekid ja padjad on täidetud polyester kiust täidisega.

Tuues eesti majatootjale esimesed sünteetilised vuugivillad Soomest aastal 2003, hakkas teema huvi pakkuma ja sealt edasi sai vaadatud ja õpitud. 2009 alustasime villa lõikamist Eestis, et mõistliku aja jooksul klientide vajadused rahuldada. Loomulikult tuli selleks ka toorvilla ladu tekitada. Alates sellest hetkest suudame kiirtellimusi ka 24 tunni jooksul täita.

  • Tänasel päeval on meil laos erinevad villad tihedusega 200, 300, 350, 450 ja 500 g/m2 Vill koosneb 40% vetthülgavast polypropeen kiust ja 60% mittemärguvast polyester kiust.
  • Meie valikus on ka 80% naturaalsest lambavillast tihendusvill palkmajale. 20% polyester kiudu on vajalik villale elastsuse andmiseks, vill on ca 30 mm paks ja 300g/m2
  • Puuvillane soojustusvill on 85% puuvill, paksus ca 40 mm, 400 g/m2 Lisaks sellele on valikus taastoodetud/recycle vill, 50% taaskasutatud lambavilla ja 50% taaskasutatud polyesterkiudu.
  • Pakume taaskasutatud kiust soojustuspaneele mõõdus 1000 x 2000 mm paksusega 50 – 100 mm tihedusega 2200 g/m2. Sobilik materjal lisasoojustuseks eriti sauna seintes, katuslagedes jne. Ei vaja tihedat roovitust.
  • Samas on saadaval soojustusvill rullist paksuses 20 – 50mm, laiuses 1000 kuni 2400 mm ja pikkuses 10 000 kuni 15 000 mm
  • Kõik meie tooted on kergelt utiliseeritavad ja taaskasutatavad 100%, ka uued tooted võivad sisaldada taaskasutatud kiudu. Toodetes ei sisldu microfiibri osakesi ega tolmu, toodetes ei leidu Lenduvaid Orgaanilisi Ühendeid.